Töötuba: Eesti Tuumanoored

Aeg/Time
Kuupäev/Date - 14/09/2020
18:00 - 20:00


Kui oled huvitatud tuumaenergeetikast ja tahad luua endale energeetika valdkonnas uusi võimalusi, siis löö kaasa mittetulundusühingu Eesti Tuumanoored asutamise töötoas!

NB! Töötuba toimub ZOOMis, link saadetakse pärast registreerumist sinu e-mailile.

Töötoas saad teada:

  1. Mis on ja mida teevad:
    • Soome Tuumanoored 
    • Rootsi Tuumanoored
    • European Nuclear Society Young Generation Network
    • International Youth Nuclear Congress
  2. Kuidas luua ja juhtida Eesti Tuumanoorte organisatsiooni ning mida head selles osalemine oma liikmetele ja ühiskonnale annab.

Töötoa viivad läbi  Eesti noored tuumaenergeetikud Merja Pukari ja Henri Ormus, kes on sellel alal viimased 10+ aastat tegutsenud ja töötanud, Merja Rootsis ja Henri Soomes. Mõlemad on olnud aktiivsed liikmed Soome ja Rootsi tuumaenergeetika seltsides ning rahvusvaheliste organisatsioonide töös. 

Merja on olnud alates astast 2012 Rootsi Tuumaenergia Seltsi liige ning aastatel 2017-2020 Rootsi Tuumaenergia Seltsi juhatuses, alates 2019. aastast Rootsi Tuumaenergia Seltsi esindaja Euroopa Tuumaenergia Seltsis. Veel aasta enne seda Rootsi Tuumanoorte Seltsi juhatuses ning alates 2021. aastast asub esindama Rootsi Tuumanoori Euroopa Tuumanoorte seltsis. 
Henri on olnud Soome Tuumanoorte (Finnish Nuclear Society Young Generation) president (2015) ja on hetkel Soome Tuumaenergia Seltsi rahvusvaheliste asjade sekretär ja Soome esindaja Euroopa Tuumaenergia Seltsis, kus on hetkel ka asepresident.

 

 

Registreeri/Register

Bookings are closed for this event.

Scroll to Top