Tule tiimi!

TUUMAENERGIA PRAKTIKA FERMIS

Hetkel käib Eestis avalik poliitiline debatt tuumaenergia lisamise üle Eesti energiatootmise portfelli. Selle otsuse tegemise järel algab väga intensiivne planeerimistöö, milles saavad kaasa lüüa ka tänased tudengid, kellest võivad saada Eesti tuumatööstuse tipud!

Fermi Energia pakub 2024. aastal praktikat järgnevates valdkondades:

Kommunikatsioonivaldkond – praktikant saab aidata kaasa tuumaenergia tutvustamisele läbi mitmesuguste kommunikatsioonimeetodite, seal hulgas sotsiaalmeedia kanalite haldamise, audiovisuaalsete lahenduste loomise ja avalike ürituste korraldamisel abiks olemise kaudu.

Haridusvaldkond – otsime noort, kes aitab kaasa tuumaenergia alase hariduse edendamisele Eestis – suhtleb koolidega, korraldab loenguid ja osaleb tuumaenergia teemaliste õppematerjalide välja töötamises põhikooli ja gümnaasiumi astmele.

HR ja admin valdkond – praktikant saab kaasa lüüa näiteks assistendi, büroojuhi või värbaja töövaldkonnas eelduslikult kõige kiiremal kasvuperioodil.

Enda valitud valdkond ja teema – kandideeri ja kirjuta meile, millises valdkonnas või millisel teemal sooviksid praktikat teha, mis on sinu tugevused ja milles soovid ennast arendada.

Kandideerimise tähtaeg: 30. aprill 2024

Kandideerimiseks palume esitada CV ja motivatsioonikiri, miks soovid just Fermi Energiasse praktikale tulla.

Avaldusi ootame e-maili teel: 

Palun märgi teemareale märksõna Praktika 2024.